Dysza spieniająca mleko Easy Jura w ofercie sklepu Sabro
Kiedy Dysza spieniająca mleko Easy Jura będzie przydatnym elementem w Twojej kuchni? Odpowiadamy na to pytanie dodając co nieco technicznych danych. Zapraszamy do czytania!
2019-07-11, 10:00

Mleko do kawy? 

Zdecydowanie coraz ciężej znaleźć można osoby, które odmawiają kawy lub też kawowych napojów praktycznie każdy z nas rozpoczyna dzień z filiżanką tej magicznej energii zawartej w czarnym płynie. Gusta mamy różne, jedni wolą latte czy frappe w cieplejsze dni, inni mocne espresso, które stawia na nogi w sekundę.  Znajdziemy fanów kawy czarnej, mocno parzonej oraz tej z mlekiem jak flat White czy cappuccino. Jeżeli należysz do tych ostatnich czyli nie wyobrażasz sobie czarnej kawy bez dodatku delikatnej, mlecznej pianki z pewnością dysza spieniająca mleko Easy Jura,  jest produktem dla ciebie.

Dysza spieniająca mleko Easy Jura 

Wspomniany wyżej sprzęt jest to innowacyjny spieniacz, który został zaprojektowany z myślą o wykończeniu każdego kawowego specjału.  Marka Jura stosuje nowoczesne technologie tak zwanej fine foam, czyli gładkiej pianki. Znaczy to, że dysza spieniająca mleko  Easy Jura  stworzy piankę o wyjątkowej konsystencji, według profesjonalnych, balistycznych standardów. Ten innowacyjny spieniacz znajdziesz w katalogu online, wchodząc na stronach sklepu internetowego Sabro, który jest jedynym dystrybutorem marki Jura w Polsce. 

KONTAKT / AUTOR
Sabro
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx